Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Gospodarowanie odpadami komunalnymi

05 stycznia, 2023
Gospodarowanie odpadami komunalnymi

Gospodarowanie odpadami komunalnymi

Informujemy, że od 1 stycznia 2023 r. nie uległa zmianie stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, która będzie wynosić 30 zł dla osób, które zadeklarowały kompostownik i 34 zł za jednego mieszkańca bez ulgi kompostowej. Zachęcamy wszystkich do kompostowania bioodpadów aby zminimalizować koszty ich odbioru.

Numer konta i dane do przelewów także pozostają bez zmian, zatem opłaty można dokonać na zasadach obowiązujących w 2022 r. Druki do wpłaty  na rok 2023 nie będą do Państwa indywidualnie rozsyłane, jednakże w przypadku chęci ich pozyskania prosimy o kontakt telefoniczny z działem Gospodarki Odpadami pod numerem telefonu 34/327 80 48 wew. 27 lub 63. Po uprzednim złożeniu zapotrzebowania, przygotowane dokumenty będą do odbioru w godzinach pracy urzędu
w Urzędzie Gminy Janów, ul. Częstochowska 1, pokój 11.

Aktualny harmonogram wywozu odpadów na 2023 rok znajduje się w linku poniżej.

https://www.janow.pl/harmonogram-wywozu-odpadow-na-2023-rok
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).