Poniedziałek, 25 września 2023r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

GRANIE DLA WIELKIEJ SPRAWY. Tego dnia zebralimy cznie kwot 11 602,39 z.

21 stycznia, 2016
Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl
W dniu 10 stycznia Sztab WOP dziaajcy przy SOKiS w Janowie, szkoy z terenu Gminy Janów oraz Soectwa z Janowa i Poniku wczyy si w dziaania na rzecz Wielkiej Orkiestry witecznej Pomocy. Na terenie naszej gminy kwestowao 31 wolontariuszy dla WOP, na „zakup urzdze medycznych dla oddziaów pediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów”. Zorganizowalimy imprez w sali „JURA PARK”w Janowie, dziki uprzejmoci i pomocy Pana Marcina Kozaka.

Na program artystyczny zoyy si wystpy Gromady Zuchowej „Pluszowe Niedwiadki” ze Szkoy Podstawowej w Janowie, JASEKA „Do Betlejem nie jest tak daleko”, w wykonaniu uczniów ze Szkoy Podstawowej w Lusawicach. W programie koldowym zaprezentowa si Zespó Folklorystyczny JANOWIANIE. Znane i lubiane piosenki zapieway: Magdalena Synowiec i Ewelina Tybel z Gimnazjum w Piasku. Zespó Folklorystyczny KOACZ przedstawi scenk z HERODÓW. To równie ciekawy program taneczno – wokalny w wykonaniu zespou TE AVISO z Czstochowy. W tym dniu nie zabrako bluesa w dobrym wydaniu, zespou 7A BLUES oraz KARAOKE z Pawem Stefaniakiem w roli gównej. Skadamy serdeczne podzikowanie wszystkim wolontariuszom, rodzicom, dyrektorom placówekowiatowych z naszej gminy, nauczycielom, rodzicom oraz ludziom dobrej woli. W tym dniu wspólnie, po raz kolejny okazalicie wiele serca dla wyszych celów, a powiedzenie „WIELKOCI CZOWIEKA JEST JEGO WRALIWO NA DRUGIEGO CZOWIEKA ” jest odpowiednie do tego, aby okaza WAM wdziczno.

Źródło: http://janow.pl/?s=a&t=1&m=&i=5696

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).