Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Herody 2016

09 lutego, 2016
Staw Amerykan - Złoty Potok - Frees / Wikipedia / CC0 Staw Amerykan - Złoty Potok - Frees / Wikipedia / CC0
W tym roku, ju po raz kolejny Zespó Obrzdowy KOACZ im. Stanisawa Czesnego uczestniczy w Festiwalu i Konkursie Widowisk Koldniczych im. Jana Dormana pn. „Herody”. Festiwal organizowano osiemnasty raz, a nasi modzi artyci bior w nim udzia regularnie. Liczna szesnastoosobowa grupa dzieci i modziey wystpia z widowiskiem pt. „Koldzioka z Herodami” napisanym przez Stanisawa Czesnego, zaoyciela zespou. Inscenizacj wyreyserowaa Pani Boena Krzystanek, która jest opiekunem Zespou. Wykonawcom yczymy wytrwaoci i samych sukcesów.

Źródło: http://janow.pl/?s=a&t=1&m=&i=5729
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).