Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

I miejsce zuchów w województwie

24 maja, 2016
Staw Amerykan - Złoty Potok - Frees / Wikipedia / CC0 Staw Amerykan - Złoty Potok - Frees / Wikipedia / CC0

Chorągwiany Festiwal Kultury Zuchowej Wesołek 2016 odbył się 23 kwietnia 2016 roku. Spotkanie miało miejsce w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu i odbywało się pod hasłem "Zuchowe podróżowanie - kierunek Azja". Nasza gromada- „Pluszowe Niedźwiadki” zaprezentowała się tam w dwóch kategoriach- piosenka oraz majsterka. Osiągnęliśmy ogromny sukces zajmując I miejsce w kategorii „piosenka” oraz II miejsce w kategorii „majsterka”.

hm Dorota Gal
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).