Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

I Sesja nowej Rady Gminy

07 maja, 2024
I Sesja nowej Rady Gminy

Podczas Sesji odbyło się wręczenie  Radnym i Wójtowi zaświadczeń o wyborze oraz uroczyste ślubowanie.

Nowa Rada Gminy wybrała Przewodniczącego oraz Wiceprzewodniczących  Rady Gminy Janów. Utworzono: Komisję Rewizyjną, Komisję Skarg, Wniosków i Petycji oraz Komisję uchwał, sprawozdań i raportów.

Ostatnim punktem Sesji  było podziękowanie przez Wójta Gminy Janów Edwarda Moskalika, ustępującej ze stanowiska Dyrektor SOKiS w Janowie Annie Tarczyńskiej, za wieloletnią, owocną współpracę i zaangażowanie na rzecz upowszechniania kultury oraz sportu. Do podziękowań dołączyli Radni Gminy oraz zaproszeni goście.

W skład Rady Gminy Janów IX kadencji wchodzą:

 1. Małgorzata Grzywna – Przewodnicząca Rady Gminy Janów,
 2. Marcin Kowalczyk – Wiceprzewodniczący Rady Gminy Janów,
 3. Artur Słabosz – Wiceprzewodniczący Rady Gminy Janów,
 4. Aleksander Antoński,
 5. Monika Kasznia,
 6. Zenon Kozierkiewicz,
 7. Kacper Majorczyk,
 8. Błażej Mesjasz,
 9. Danuta Niepsuj,
 10. Józef Ordowski,
 11. Dawid Ossyra,
 12. Paulina Szczepanik,
 13. Przemysław Tatarowicz,
 14. Rafał Tomza,
 15. Andrzej Wasiak.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).