Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

I Sesja Rady Gminy Janów

30 kwietnia, 2024
I Sesja Rady Gminy Janów

Na podstawie postanowienia nr 517/2024 Komisarza Wyborczego w Częstochowie I z dnia 23 kwietnia 2024 roku, art. 20 ust. 2 oraz art. 29a ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024 r. poz. 609) Urząd Gminy Janów zawiadamia, że w dniu 6 maja 2024 r. o godzinie 14.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Janów, ul. Częstochowska 1, 42-253 Janów odbędzie się I Sesja Rady Gminy Janów wg. poniższego porządku.

PORZĄDEK OBRAD
I SESJI RADY GMINY JANÓW
1. Otwarcie sesji przez najstarszego wiekiem radnego obecnego na sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Wręczenie radnym zaświadczeń o wyborze.
3. Wręczenie wójtowi zaświadczenia o wyborze.
4. Złożenie ślubowania przez radnych.
5. Złożenie ślubowania przez wójta.
6. Ustalenie porządku obrad.
7. Wybór Przewodniczącego Rady Gminy Janów.
8. Przejęcie przez Przewodniczącego Rady Gminy Janów prowadzenia sesji od Radnego Seniora.
9. Wybór Wiceprzewodniczących Rady Gminy Janów.
10. Wolne wnioski.
11. Zamknięcie sesji.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).