Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Informacja dla mieszkańców

28 września, 2023
Informacja dla mieszkańców

W związku ze zmianą od dnia 1 października 2023 r. firmy odbierającej odpady komunalne  bardzo prosimy mieszkańców, którzy posiadają jeszcze pojemniki firmy TAMAX o ich wystawienie w dniu 29 września w dniu odbioru odpadów wielkogabarytowych.

Informujemy również,  że nowe harmonogramy odbioru są rozdawane wraz z pojemniki i kompletem worków przez firmę STRACH osoby , które do tej pory nie otrzymały pojemnika na odpady prosimy o telefoniczne zgłoszenie do urzędu gminy. Odpady zbierane w sposób selektywny mogą być zbierane i oddawane przez mieszkańców w workach z logo firmy TAMAX jeszcze w miesiącu październiku.

Płatności do końca roku pozostają bez zmian i należy ich dokonywać na konto Gminy Janów.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).