Czwartek, 18 kwietnia 2024r. | Imieniny: Boguslawy, Apoloniusza
Pokaż menu

Informacja dotycząca stosowania równoważnych rozwiązań zamiennych w zakresie montażu paneli fotowoltaicznych na gruncie

10 marca, 2023
Informacja dotycząca stosowania równoważnych rozwiązań zamiennych w zakresie montażu paneli fotowoltaicznych na gruncie

EFRR2.JPG

W związku z zapytaniami grantobiorców w zakresie możliwości montażu paneli fotowoltaicznych na gruncie z zastosowaniem konstrukcji ze stali ocynkowanej Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnych Województwa Śląskiego nie widzi przeciwwskazań do wprowadzenia poniższych równoważnych rozwiązań zamiennych
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).