Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Informacja o posiedzeniu Komisji Budżetu i Finansów

07 marca, 2016
Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0 Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0
Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów Rady Gminy Janów Pan Przemysław Gazda zaprasza na posiedzenie komisji, które odbędzie się we wtorek 15 marca o godzinie 14.30 w sali narad Urzędu Gminy Janów – pok. nr 4.

Porządek posiedzenia:
1. Powitanie i przyjęcie porządku obrad Komisji.
2. Przyjęcie protokołu posiedzenia Komisji Budżetu i Finansów z dnia 25 stycznia 2016 r.
3. Omówienie i zaopiniowanie planu pracy Komisji Budżetu i Finansów na 2016 rok.
4. Omówienie i zaopiniowanie projektów uchwał: - Nr 114/XVIII/16 w sprawie zmiany budżetu Gminy na 2016 rok.
5.Sprawy różne.
6.Zakończenie obrad.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).