Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Informacja o posiedzeniu Komisji Gospodarczej Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki

12 maja, 2016
Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Henryk Srokosz zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w czwartek 19 maja 2016 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Porządek posiedzenia:

1. Powitanie i przyjęcie porządku obrad Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Gminy Janów.
2. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki z dnia 22 marca 2016 roku.
3. Zapoznanie Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki z planem pracy Muzeum Regionalnego im. Zygmunta Krasińskiego w Złotym Potoku referuje Dyrektor Muzeum Andrzej Kuźma
4. Zapoznanie Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki z arkuszami organizacyjnymi jednostek oświatowych gminy Janów na rok szkolny 2016/2017 referuje Wójt Gminy Janów Joanna Ścigaj.
5. Zapoznanie Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki z organizacją imprez plenerowych w gminie Janów przez SOKiS i Gminę Janów. Referują Pani Dyrektor Anna Tarczyńska i Pan Ireneusz Bartkowiak.
6. Wolne wnioski i zapytania.
7. Zakończenie obrad.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).