Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Informacja o posiedzeniu Komisji Gospodarczej

06 kwietnia, 2016
Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Przewodniczący Komisji Gospodarczej Pan Krzysztof Szczepanek zaprasza na posiedzenie Komisji Gospodarczej Rady Gminy Janów, które odbędzie się w czwartek 14 kwietnia 2016 roku o godz. 14.30 (spotkanie na parkingu przy Kościele w Żurawiu, celem obejrzenia działki, którą zamierza nabyć gmina).

Porządek posiedzenia:

1. Powitanie i przyjęcie porządku obrad Komisji.
2. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji Gospodarczej z dnia 12 lutego 2016 roku.
3. Omówienie inwestycji wodociągowych zaplanowanych na rok 2016 r.
4. Omówienie i zaopiniowanie wniosków o zatwierdzenie taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzenia ścieków na 2016 r.
5. Zapytania, wolne wnioski.
6. Zakończenie obrad.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).