Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Informacja o posiedzeniu Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego

07 marca, 2016
Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0 Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0
Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie komisji, które odbędzie się w poniedziałek 14 marca 2016 roku o godz. 15.30 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.

Porządek posiedzenia:

1. Powitanie i przyjęcie porządku obrad Komisji.
2. Przyjęcie protokołu z ostatniego posiedzenia Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego z dnia 23.02.2016r.
3. Zapoznanie ze sprawozdaniem z działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowie – Omawia P. Kierownik Halina Miodyńska.
4. Zapoznanie ze sprawozdaniem z działalności Punktu Konsultacyjnego w Janowie – omawia Pani Marzena Pierz.
5. Zapoznanie ze sprawozdaniem z działalności asystenta ds. rodziny za rok 2015 – omawia P. Magdalena Ponicka – asystent rodziny
6. Zaopiniowanie Uchwały Nr 115/XVIII/16 w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Janów na 2016 rok.
7. Zaopiniowanie Uchwały Nr 116/XVIII/16 w sprawie uchwalenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Janów na 2016 rok.
8. Dyskusja i wolne wnioski

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).