Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Informacja o posiedzeniu Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego

15 lutego, 2016
Staw Amerykan - Złoty Potok - Frees / Wikipedia / CC0 Staw Amerykan - Złoty Potok - Frees / Wikipedia / CC0
Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Gminy Janów Pani Alina Kaczmarek zaprasza na posiedzenie komisji, które odbędzie się we wtorek 23 lutego 2016 roku o godz. 15.45 w sali nr 4 Urzędu Gminy w Janowie.

Porządek posiedzenia:
1. Powitanie i przyjęcie porządku obrad Komisji.
2. Przyjęcie protokołu z ostatniego posiedzenia Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego.
3. Omówienie projektu uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt w 2016 roku.
4. Zapoznanie się ze sprawozdaniem z działalności Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Janów.
5. Przyjęcie sprawozdania z pracy Komisji za 2015 rok.
6. Odczytanie i przyjęcie planu pracy Komisji na 2016 rok.
7. Wolne wnioski.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).