Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

INFORMACJA O TERMINACH ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

09 kwietnia, 2024
INFORMACJA O TERMINACH ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

ZOM Zbigniew Strach uprzejmie informuje, iż w miesiącu kwietniu w dniach  23.04.2024 r., 26.04.2024 r., 29.04.2024 r. odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz kompletnego, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zabawek i tekstyliów z terenu Gminy Janów.

Terminy odbioru odpadów wielkogabarytowych:

- 23 kwietnia 2024 r. – Złoty Potok, Piasek, Ponik, Zagórze, Śmiertny Dąb, Zabudowa wielorodzinna
- 26 kwietnia 2024 r. – Lusławice, Lipnik, Okrąglik, Żuraw, Apolonka, Bystrzanowice, Bystrzanowice Dwór, Góry Gorzkowskie, Hucisko, Lgoczanka,Sokole Pole, Teodorów
- 29 kwietnia 2024 r. -  Pabianice, Siedlec, Skowronów, Czepurka, Janów, Trudne wjazdy

W skład wskazanych odpadów wchodzą: meble i inne odpady wielkogabarytowe (wszystkie w ilości do 5 szt. na rok z jednej nieruchomości), okna i drzwi, KOMPLETNY zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (pralki, lodówki, drobny sprzęt AGD) oraz opony z samochodów osobowych w łącznej ilości nie więcej niż 5 szt. na rok z jednej nieruchomości, dodatkowo zabawki i tekstylia.

Wszystkich zainteresowanych Mieszkańców PROSIMY o zgłaszanie odpadów wielkogabarytowych w dniach od 15.04.2024 r. do dnia 19.04.2024 r. drogą telefoniczną pod nr tel.: 34 32 78 048 wew. 27 lub 63 osobiście w Urzędzie Gminy Janów.

 

ODPADY NIE ZGŁOSZONE, NIE BĘDĄ ODBIERANE !!!
UWAGA! Prosimy o wystawienie odpadów
w dniu odbioru do godziny 7.00.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).