Sobota, 19 czerwca 2021r. | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Pokaż menu

INFORMACJA O WYDAWANIU ŻYWNOŚCI

06 maja, 2021
INFORMACJA O WYDAWANIU ŻYWNOŚCI

 bank zywnosci.jpg

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie, ul. Żarecka 1 informuje, że w dniu 10.05.2021 r. (od 11:00 do 14:00) w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej  w Janowie, ul. Przyrowska 4 wydawana będzie żywność w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2021,współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, w Podprogramie 2020 – dla osób/rodzin, które złożyły w tutejszym ośrodku odpowiednie oświadczenia oraz otrzymały skierowanie. Osoby zainteresowane w/w pomocą  proszone są o kontakt telefoniczny z GOPS Janów  034/3278405.

Prosimy o odbiór żywności w wyznaczonym terminie.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).