Środa, 12 czerwca 2024r. | Imieniny: Janiny, Onufrego, Leona
Pokaż menu

Informacje o planowanych pomiarach PEM (pół elektromagnetycznych)

03 czerwca, 2024
Informacje o planowanych pomiarach PEM (pół elektromagnetycznych)

Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorks Sp. z o.o. w ramach realizacji zlecenia, publikuje planowane pomiary poziomu pól elektromagnetycznych w środowisku na stronie internetowej: https://www.networks.pl/informacje-o-planowanych-pomiarach-pem/.

Funkcjonowanie w/w strony ma na celu informowanie o planowanych pomiarach w ramach wypełnienia zobowiązania opisanego w pkt. 14 załącznika do Rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 17.02.2020 (Dz.U. 2022, poz. 2630) w sprawie sposobów sprawozdania dotrzymania dopuszczalnych poziomów pól elektromagnetycznych w środowisku.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).