Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Jubileusz 50-lecia małżeństwa

22 listopada, 2023
Jubileusz 50-lecia małżeństwa

22 listopada 2023 r. siedemnaście par małżeńskich z terenu Gminy Janów spotkało się na niezwykłej uroczystości, Jubileuszu Złotych Godów. 

Złote Gody to wyjątkowa rocznica, którą obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Jubilaci zostali uhonorowali medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie” nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

Uroczystego aktu wręczenia dokonał Wójt Gminy Janów Edward Moskalik oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Tomasz Grela. Był również list gratulacyjny, legitymacje i kwiaty dla dostojnych Jubilatów.

W uroczystości uczestniczył również ks. Szymon Gołuchowski - Proboszcz Parafii Katolickiej pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Janowie, który obdarował Jubilatów różańcami i życzył kolejnych wspaniałych wspólnie przeżytych lat.

Wójt, skierował do Szanownych Jubilatów słowa uznania i podziękowania za godne i przykładne dla młodego pokolenia życie małżeńskie oraz pogratulował parom pięknego Jubileuszu.

Złote Gody świętowali Państwo:
Maria i Piotr Czechowscy
Ewa i Krzysztof  Dybula
Helena i Jan Gałązka
Krystyna i Józef  Golis
Wiesława i Jan Gradek
Danuta i Stanisław Gryl
Aniela i Andrzej Grzesiak
Małgorzata i Witold Grzywna
Wiesława i Mieczysław Jabłońscy
Anna i Marian Kaszyńscy
Bożena i Stanisław Kowalczyk
Mirosława i Ryszard Kurek
Halina i Krzysztof Leśniowscy
Jadwiga i Jan Magiera
Małgorzata i Jacek Mendakiewicz
Zofia i Henryk Pryczyńscy
Bogusława i Bronisław Rodaccy

Drogim Jubilatom gratulujemy „Złotych Godów” i życzymy długich, pogodnych wspólnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, w otoczeniu rodziny i przyjaciół, rodzinnego ciepła i miłości bliskich.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).