Środa, 6 lipca 2022r. | Imieniny: Gotarda, Dominiki, Lucji
Pokaż menu

Klub Podkowa Janów mnoży sukcesy

21 czerwca, 2022
Klub Podkowa Janów mnoży sukcesy

Serię bardzo udanych startów Zawodnicy Klubu Podkowa Janów rozpoczęli 11 czerwca w Iwanowicach.

W biegach dzieci  zwycięstwo odniosła Lena Zych. Drugie miejsca zajęli Nadia Janiszewska i Wojtek Mendakiewicz. Podczas tych samych zawodów w nordic walking zwycięstwa odnieśli: Natalia Kołek , Kinga Zych , Filip Tomzik ,Wiktor Walczyk, Dawid Mizgała i Grzegorz Sztanderski.

12 czerwca w Siewierzu w ramach cyklu Biegów Trzech Zamków, na dystansie 4 km zwyciężył Grzegorz Dors. Drugie miejsce zajęła Natalia Kołek a trzecie w męskim open zajął Adam Kołek.

18 czerwca w Siemianowicach zwycięzcami zawodów zostali Agnieszka Sosnowska i Grzegorz Sztanderski.

19 czerwca w Gidlach w bardzo licznej grupie startującej młodzieży rewelacyjnie spisali się biegacze reprezentujący gminę Janów. W biegu na dystansie 600 m. po zaciętej rywalizacji pierwszy metę minął Janek Antoński a Filip Tomzik rywalizację w tym samym biegu zakończył na trzecim miejscu. Pierwsze miejsca wywalczyły Ola Pękala na 600 m. a Ania  Pękala wygrała na 800 m. W najmłodszej grupie na dystansie 300 m. drugie miejsce zajął Bartek Duszczyk , czwarte Natalia Smoleń a piąte Laura Białas.

W dużym worku sukcesów nasi zawodnicy zdobyli 11 pierwszych miejsc , 8 drugich i 5 trzecich.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).