Wtorek, 5 lipca 2022r. | Imieniny: Marii, Antoniego
Pokaż menu

KOLONIE LETNIE 2022- ŚLĄSKA IZBA ROLNICZ

09 maja, 2022
KOLONIE LETNIE 2022- ŚLĄSKA IZBA ROLNICZ

Krajowa Rada Izb Rolniczych, w 2022 roku, podobnie jak w poprzednich latach, organizuje kolonie letnie z dofinansowaniem Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

Z wypoczynku letniego mogą skorzystać dzieci i młodzież do 16 roku życia (urodzone od dnia 01.01.2006 r.), których przynajmniej jedno z rodziców lub opiekunów prawnych jest ubezpieczone w pełnym zakresie w KRUS (jednocześnie na ubezpieczenie emerytalno-rentowe oraz chorobowe, wypadkowe i macierzyńskie) lub jedno z rodziców jest uprawnione do świadczeń z KRUS (pobiera rentę lub emeryturę) w czasie trwania kolonii.

W bieżącym roku kolonie dla dzieci z województwa śląskiego odbywać się będą nad morzem,  w miejscowości Jarosławiec, na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Bryza Morska”, w terminie od 26.06.2022 r. do 04.07.2022 r. Opłata za jedno dziecko z rodziny rolniczej wynosi 700 zł.

W przypadku zainteresowania udziałem w koloniach letnich proszę o kontakt z Biurem Powiatowym Śląskiej Izby Rolniczej w Częstochowie pod nr telefonu 603 251 959.

Wypoczynek letni w formie kolonii w 2022 r., organizowany przez Krajową Radę Izb Rolniczych we współpracy ze Śląską Izbą Rolniczą w formie kolonii dla dzieci i młodzieży w 2022 roku został dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 950,00 zł na każdego uczestnika.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).