Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

Komunikat dla mieszkańców Lgoczanki, Bystrzanowic-Dworu, Gór Gorzkowskich, Huciska.

16 lipca, 2021
Komunikat dla mieszkańców Lgoczanki, Bystrzanowic-Dworu, Gór Gorzkowskich, Huciska.

Przypominamy, że w dniu 18 lipca 2021 roku (niedziela) odbędą się uzupełniające wybory do Rady Gminy Janów w okręgu nr 15, który obejmuje sołectwo Bystrzanowice Dwór, Sołectwo Góry Gorzkowskie, Sołectwo Hucisko, Sołectwo Lgoczanka. Głosowanie odbywać się będziew godzinach od 7:00 do 21:00 w dwóch obwodach głosowania:

Obwód nr 3 obejmujący Bystrzanowice - Dwór, Hucisko, Lgoczankę z lokalem do głosowania mieszczącym się w Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Lgoczance, Lgoczanka 1, 42-253 Janów;

Obwód nr 7 obejmujący Góry Gorzkowskie z lokalem do głosowania mieszczącym się w Przedszkolu w Złotym Potoku, Złoty Potok, ul. Kościuszki 21 B, 42-253 Janów.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).