Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Konkurs „Ekologiczna zagroda”

29 kwietnia, 2016
Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Gmina Janów  o g ł a s z a  z dniem 1 maja 2016 r.  n a b ó r  do  gminnego etapu Konkursu „Ekologiczna zagroda”. Gospodarstwa z gminy Janów, które spełniają kryteria zawarte w regulaminie konkursowym należy zgłaszać na Karcie zgłoszeniowej do poszczególnych Sołtysów, lub bezpośrednio do sekretariatu Urzędu Gminy w Janowie do dnia 31 maja 2016 r. W dniach od 15  do 30 czerwca Komisja konkursowa  odwiedzi zgłoszone gospodarstwa. Ogłoszenie wyników  nastąpi do dnia 15 lipca 2016 r, a wręczenie nagród etapu gminnego odbędzie się podczas Dożynek gminy Janów 11 września w Lusławicach. Zwycięzca etapu gminnego Konkursu weźmie udział w etapie powiatowym. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród etapu powiatowego Konkursu nastąpi podczas Dożynek powiatowych w dniu 28 sierpnia 2016 r. Zapraszamy do udziału w konkursie. Pula nagród w konkursie powiatowym wynosi 15.000,00 zł.

W załączeniu zamieszczamy Regulamin Konkursu  wraz z Kartą Zgłoszenia.

 

Nazwa plikuTyp plikuRozmiar plikuPobierz
Regulamin w wraz z kartą zgłoszeniową pdf2,23 MB PobierzGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).