Wtorek, 23 kwietnia 2024r. | Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Pokaż menu

Konsultacje spoeczne

19 kwietnia, 2023
Konsultacje spoeczne

W związku z zamiarem przyjęcia nowych statutów sołectw, przeprowadza się konsultacje społeczne z mieszkańcami Gminy Janów w przedmiocie projektu uchwały w sprawie nadania statutów sołectwom Gminy Janów.

Projekt uchwały w sprawie nadania statutów sołectwom Gminy Janów zawierający wzorcowy statut sołectwa Gminy Janów dotyczący sołectw: Apolonka, Bystrzanowice, Bystrzanowice - Dwór, Czepurka, Góry Gorzkowskie, Hucisko, Janów, Lgoczanka, Lipnik, Lusławice, Okrąglik, Pabianice, Piasek, Ponik, Siedlec, Skowronów, Sokole Pole, Śmiertny Dąb, Teodorów, Zagórze, Złoty Potok, Żuraw wraz z mapami granic tych sołectw stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego zarządzenia.

Uwagi w przedmiocie konsultacji można zgłaszać wyłącznie pisemnie poprzez wykorzystanie formularza ankietowego, który stanowi załącznik nr 2 do niniejszego zarządzenia. Za datę zgłoszenia uwag uznaje się datę wpływu do Urzędu Gminy Janów.

Link do ankiety oraz szczegóły dotyczące konsultacji: https://www.bip.janow.akcessnet.net/index.php?idg=3&id=7216&x=66&y=890
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).