Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Konsultacje społeczne w sprawie opracowania Planu Mobilności Miejskiej Subregionu Północnego

09 listopada, 2021
Konsultacje społeczne w sprawie opracowania Planu Mobilności Miejskiej Subregionu Północnego

Powiat Częstochowski zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące opracowania Planu Zrównoważonej Mobilności dla Subregionu Północnego, które odbędą się 17 listopada 2021 r. w Przyrowie w sali sesyjnej Urzędu Gminy, Przyrów ul. Częstochowska 7.

Subregion Północny jest obecnie w trakcie prac z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji gminnych, jak i miejskich. Jednak nie można opracować efektywnego planu mobilności bez Państwa pomocy. Bardzo potrzebujemy opinii osób zamieszkujących nasz region, które korzystają z różnych form mobilności (piesi, rowerzyści, kierowcy).
Prosimy o przybycie po 3-4 przedstawicieli dla każdej grupy społecznej, tj. seniorzy, rowerzyści, dyrektorzy szkół i nauczyciele, uczniowie i młodzież dojeżdżająca, których zapraszamy do współpracy przy tworzeniu naszego Planu Zrównoważonej Mobilności min. dla Powiatu Częstochowskiego.
 
Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną bardzo proszę o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
 
Zgłoszenia można dokonać telefonicznie:
Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Wydział Organizacji, Rozwoju i Gospodarki Mieniem
ul. Jana III Sobieskiego 9, 42-200 Częstochowa
tel. 34/ 322-92-17
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).