Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Konsultacje w sprawie współprzcy NGO

05 października, 2022
Konsultacje w sprawie współprzcy NGO

Informujemy, że zostały ogłoszone konsultacje w sprawie przyjęcia Rocznego Programu Współpracy Gminy Janów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami pożytku publicznego na rok 2023.

Konsultacje zotaną przeprowadzone w terminie od 10 października 2022 r. do 24 października 2022 r. do godziny 15.00.

Uwagi do w/w Programu można zgłaszać drogą mailową na adres gmina@janow.pl, osobiście w Urzędzie Gminy Janów  lub pocztą  na adres: Urząd Gminy Janów, ul. Częstochowska 1, 42-253 Janów. Za datę zgłoszenia uwag uznaje się datę wpływu do tut. Urzędu.

Zarządzenie oraz Roczny Program Współpracy Gminy Janów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami pożytku publicznego na rok 2023 w załączniku.

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Zarządzenie do konsultacji NGO 2023.docx docx 15,54 KB Pobierz
program Współpracy z NGO 2023.docx docx 37,67 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).