Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Liczne sukcesy młodych biegaczy klubu Kabex Podkowa

06 października, 2022
Liczne sukcesy młodych biegaczy klubu Kabex Podkowa

1 października w Chwostku w gminie Herby, swoją znakomitą formę zademonstrowali Laura Białas i Wojtek Grabny zajmując drugie miejsca w biegu na dystansie 400 m.

W tym samym czasie w Garnku na dystansie 600 m. wygrała Natalia Smoleń a druga była Nadia Janiszewska. W biegu chłopców na dystansie 1000 m. triumfował Wiktor Walczyk natomiast na drugim miejscu finiszował Janek Antoński.

Grupa młodych biegaczy Kabex LKS Podkowa Janów staje się dobrą marką promującą naszą gminę i dobrze pojętą aktywność fizyczną.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).