Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

LXXIII Sesja Rady Gminy Janów

22 września, 2022
LXXIII Sesja Rady Gminy Janów

Przewodnicząca Rady Gminy Janów Pani Ewa Ucieklak na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (tj. Dz. U. z 2022 r., poz. 559 ze zm.) zwołuje LXXIII Sesję Rady Gminy Janów, która odbędzie się w dniu 26 września 2022 r. (poniedziałek) o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Janowie.


Proponowany porządek obrad:


1.Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2.Przyjęcie porządku obrad.
3.Przyjęcie uchwały:
3.1Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały nr 29/VII/19 Rady Gminy Janów z dnia 18 lutego 2019 r. w sprawie inkasa podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego.
3.2Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia Strategii Rozwoju Gminy Janów na lata 2023-2030 oraz określenia szczegółowego trybu i harmonogramu opracowania projektu strategii, w tym trybu konsultacji.
3.3Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy na 2022 rok.
3.4Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej.
4.Zakończenie obrad sesji.

Informację przygotowała: Justyna Nowak

Link do projektów uchwał:
http://www.bip.janow.akcessnet.net/index.php?idg=2&id=5936&x=28&y=25


 

 

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).