Wtorek, 5 grudnia 2023r. | Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Pokaż menu

Mistrzowskie bieganie uczniów z Piasku

28 września, 2023
Mistrzowskie bieganie uczniów z Piasku

27 września 2023 r. w Konopiskach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W kategorii szkół podstawowych doskonale zaprezentowała się reprezentacja Szkoły Podstawowej w Piasku.

W rywalizacji dziewcząt na dystansie 800 m uczennice SP Piasek zostały mistrzyniami deklasując pozostałe szkoły. W składzie zwyciężczyń biegały: Natalia Smoleń, Emilia Srokosz, Iga Śledzik, Weronika Gajda, Kinga Zych, Lena Zych i Lena Zbrojkiewicz.

W zawodach chłopców na dystansie 1000 m uczniowie SP Piasek wywalczyli wicemistrzostwo kończąc zawody na drugim miejscu. Drużyna chłopców biegała w składzie: Wojciech Grabny, Igor Grabowski, Igor Kozik, Jakub Olszewski, Igor Walczyk, Wiktor Walczyk i Wiktor Zaskórski.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).