Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Młody kotek szuka domu.

05 grudnia, 2017
Młody kotek szuka domu.

W miejscowości Lusławice błąka się bury, pręgowany kot dachowiec. Czeka na ciepły dom i nowego właściciela. Kot może zostać oddany do adopcji od zaraz. Gmina Janów pokryje wszelkie koszty związane z odrobaczeniem, odpchleniem, szczepieniem ochronnym oraz zabiegiem sterylizacji lub kastracji. Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Janów pod nr. telefonu 34 3278 048 wew. 27
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).