Niedziela, 29 stycznia 2023r. | Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Pokaż menu

Na wieczną służbę odszedł druh Zbigniew Haładus

09 kwietnia, 2021
Na wieczną służbę odszedł druh Zbigniew Haładus

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Zbigniewa Haładusa.

Prezesa OSP Bystrzanowice, wiceprezesa Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Człowieka bardzo zaangażowanego w lokalne działania. Współtwórcę młodzieżowej drużyny OSP Bystrzanowice. Wspaniałego i oddanego strażaka zawsze niosącego pomoc potrzebującym.

Rodzinie i wszystkim bliskim składamy wyrazy współczucia.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).