Niedziela, 4 czerwca 2023r. | Imieniny: Kwiryny, Franciszka
Pokaż menu

Obwieszczenie o wyoeniu do publicznego wgldu projektu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Janw.

04 lutego, 2016
Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl
Wójt Gminy Janów zawiadamia o wyoeniu do publicznego wgldu projektu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Janów. Dokument wyoony jest do wgldu w siedzibie Urzdu Gminy Janów w pok. 16, mona go take pobra w formie elektronicznej (zacznik do obwieszczenia). Wnioski, zastrzeenia i uwagi do projektu naley skada w okresie 14 dni od daty ukazania si niniejszego obwieszczenia, w formie pisemnej do Urzdu Gminy, 42-253 Janów, ul. Czstochowska 1, lub za pomoc komunikacji elektronicznej bez koniecznoci opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym (e-mail: - gmina@janow.pl).

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Janów

Źródło: http://janow.pl/?s=a&t=1&m=&i=5724

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).