Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

Oglnokrajowy konkurs dla rolnikw

21 stycznia, 2016
Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0 Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Spoecznego Oddzia Regionalny w Czstochowie zaprasza wszystkich rolników do udziau w XIV edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne organizowanego wspólnie z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pastwow Inspekcj Pracy oraz innymi instytucjami. Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i ycia w gospodarstwach rolnych.Warunkiem uczestnictwa jest zgoszenie gospodarstwa rolnego w Oddziale Regionalnym KRUS w Czstochowie ul. Korczaka 5, tel. (34) 365 32 92 lub w Placówkach Terenowych KRUS w terminie do 31 marca 2016 r.

Szczegóowych informacji udzielaj Placówki Terenowe KRUS i siedziba Oddziau Regionalnego KRUS w Czstochowie pok.24/25, a take na stronie www.krus.gov.pl

Źródło: http://janow.pl/?s=a&t=1&m=&i=5697
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).