Niedziela, 14 sierpnia 2022r. | Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana
Pokaż menu

Ogłoszenie naboru – psycholog/psychoterapeuta

24 czerwca, 2022
Ogłoszenie naboru – psycholog/psychoterapeuta

Ogłoszenie naboru
Psycholog/psychoterapeuta – 1 osoba
W PLACÓWCE WSPARCIA DZIENNEGO W JANOWIE

Dla projektu pn. „Świetlica marzeń” realizowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowie ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 dla osi priorytetowej: IX. Wyłączenie społeczne dla działań: 9.2. Dostępne i efektywne usługi społeczne i zdrowotne dla poddziałania: 9.2.5. Rozwój usług społecznych – konkurs.

Szczegóły w załączniku.

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Załącznik Nr 1 nabor na psychologa.docx docx 749,36 KB Pobierz
Załącznik Nr 1 nabor na psychologa.docx docx 749,36 KB Pobierz
Załącznik nr 2 nabor psycholog.docx docx 749,59 KB Pobierz
Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).