Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Ogłoszenie otwartego naboru ciągłego

10 sierpnia, 2023
Ogłoszenie otwartego naboru ciągłego

EFRR2.JPG

Gmina Janów „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Janów” informuję, że po uwzględnieniu i przesunięciu osób z list rezerwowych na listy podstawowe ogłaszamy otwarcie naboru ciągłego, aż do wykorzystania dostępnej alokacji dostępnej liczby grantów w następującym zakresie:

•    Powietrzna pompa c.w.u.

UWAGA: NIE MA NABORU NA FOTOWOLTAIKĘ  JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE NADAL TRWA NABÓR OTWARTY NA INSTALACJE SOLARNE I KOTŁY NA PELLET.

W związku z powyższym z dniem 10 sierpnia 2023 r. ogłaszamy nabór ciągły. Osoby, które są zainteresowane udziałem w projekcie, powinny złożyć w Gminie Janów następujące dokumenty:
•    Załącznik nr 2 - Deklarację udziału w Projekcie
•    Załącznik nr 3 – Ankietę dotyczącą instalacji OZE
•    Dokument potwierdzający prawo do dysponowania nieruchomością (wypis/wydruk z księgi wieczystej, akt własności, umowa) oraz jeśli dotyczy:
•    Załącznik nr 4 – Oświadczenie o nieprowadzeniu działalności gospodarczej/rolniczej lub oświadczenie o niewykorzystaniu energii z mikroinstalacji OZE na potrzeby działalności gospodarczej/rolniczej

Miejscem składania powyższych dokumentów w wersji papierowej jest Sekretariat Urzędu Gminy Janów zlokalizowany w Janowie ul. Częstochowska 1, pierwsze piętro, pokój nr 1. Nabór będzie prowadzony w dni robocze w godzinach pracy Urzędu Gminy Janów:
•    w poniedziałek od godz. 7.00 do godz. 15.00
•    we wtorek od godz. 8.00 do godz. 16.00
•    w środę od godz. 7.00 do godz. 15.00
•    w czwartek od godz. 7.00 do godz. 15.00
•    w piątek od godz. 7.00 do godz. 15.00

Załączniki można pobrać ze strony www.janow.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Janów oraz siedzibie Urzędu Gminy Janów.

Nazwa plikuTyp plikuRozmiar plikuPobierz
Lista podstawowa pompa powietrzna do ciepłej wody użytkowej pdf88,49 KB PobierzGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).