Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

Ogoszenie GOPS – Informacja o skadaniu owiadcze

15 lutego, 2016
Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0 Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0
Gminny Orodek Pomocy Spoecznej w Janowie, ul. arecka 1, informuje i w zwizku z zawartym Aneksem 1 do Umowy nr 31/ Podprogram 2015 w ramach Programu Operacyjnego Pomoc ywnociowa 2014-2020 na realizacj zada z zakresu dystrybucji artykuów spoywczych do osób najbardziej potrzebujcych, dystrybucja ywnoci zostaa przeduona i potrwa do koca kwietnia 2016 r. Nowe owiadczenia uprawniajce do dalszego korzystania z pomocy ywnociowej w marcu i kwietniu 2016 r. mona skada w Gminnym Orodku Pomocy Spoecznej w Janowie od 25.02.2016 r. do 03.03.2016 r.

Do udziau w przeduonym Podprogramie 2015 uprawnione s:
a) osoby/rodziny, korzystajce z pomocy spoecznej;
b) osoby/rodziny znajdujce si w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej, speniajce kryteria okrelone w art. 7 ustawy o pomocy spoecznej (tj. Dz. U. z 2015 r., poz. 163 ze zm.) i których dochód nie przekracza 150% odpowiedniego kryterium dochodowego: osoby samotnie gospodarujcej (100% = 634 z) lub rodziny (100% = 514 z na osob) – do owiadczenia naley doczy zawiadczenia o dochodach netto.

Źródło: http://janow.pl/?s=a&t=1&m=&i=5734

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).