Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Piknik Rodzinny

08 czerwca, 2016
Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0 Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0

W minioną sobotę, 4 czerwca, bawiliśmy się na Pikniku Rodzinnym przy estradzie leśnej BOREK. Rozpieszczeni przez piękną pogodę, mogliśmy przyjemnie spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, znajomych i sąsiadów. Dzieci do woli korzystały z dmuchanego placu zabaw, a wszyscy uczestnicy imprezy mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach, między innymi w „rzucie podkową” i wygrać atrakcyjne nagrody.

Przede wszystkim jednak, najważniejszym punktem imprezy były występy artystyczne wykonane przez uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowie. Wzruszenie ogarnia na samo wspomnienie ogromnego zaangażowania wszystkich występujących dzieci oraz czuwających pań nauczycielek i rodziców, najpierw „za kulisami”, a później przed sceną.

Podczas pikniku mogliśmy również podziwiać nasz niezastąpiony Zespół Folklorystyczny JANOWIANIE, który wystąpił w programie śląskim.

Dla najwytrwalszych zagrały i zaśpiewały Panie: Jadwiga Błaszkiewicz z Urszulą Ostrowską. Można było posłuchać, pośpiewać lub potańczyć.

 

W imieniu Rady Sołeckiej Janowa i swoim własnym

pragnę bardzo serdecznie podziękować za ogromne wsparcie

okazane podczas organizowania Pikniku Rodzinnego:

 

Właścicielom Firmy KABEX – Państwu Marii i Kazimierzowi Boguniom

Strażakom OSP w Janowie

Uczniom, Rodzicom oraz Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowie

Artystom Zespołu Folklorystycznego JANOWIANIE

Panu Henrykowi Pryczyńskiemu

Panu Zbigniewowi Grabowskiemu

Panu Tomaszowi Szmagrowi

Panu Rafałowi Kozikowi

Pracownikom Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Janowie oraz Urzędu Gminy Janów

 

W sposób szczególny pragnę podziękować:

 

Pani Agnieszce Sztanderskiej

Pani Agnieszce Kucie-Janikowskiej

Pani Mirosławie Kurek

Pani Marioli Turowskiej-Moskalik

Pani Dorocie Szlęzak

 

Alfreda Mendakiewicz

 
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).