Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Podwójny sukces mieszkanki naszej gminy

28 września, 2022
Podwójny sukces mieszkanki naszej gminy

Podczas XXXII Częstochowskiej Złotej Mili mieszkanka Janowa Nadia Mizgała reprezentująca częstochowski klub sportowy zdobyła puchar za II miejsce open na dystansie 1/2 mili, po kilkudziesięciu minutach przerwy  wystartowała w kolejnym biegu na dystansie 3000tyś.metrów gdzie z kolei uplasowała się na III miejscu open.To nie jedyny sukces w ostatnich dniach tej młodej zawodniczki ponieważ w ubiegły piątek wzięła udział w "Licealiada 2022"również na stadionie CKS Budowlani Częstochowa gdzie na dystansie 1500metrów zdobyła III miejsce open czym w znacznym stopniu przyczyniła się do zajęcia przez jej szkołę średnia III miejsca.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).