Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Podwójny sukces mieszkanki naszej gminy

28 września, 2022

Podczas XXXII Częstochowskiej Złotej Mili mieszkanka Janowa Nadia Mizgała reprezentująca częstochowski klub sportowy zdobyła puchar za II miejsce open na dystansie 1/2 mili, po kilkudziesięciu minutach przerwy  wystartowała w kolejnym biegu na dystansie 3000tyś.metrów gdzie z kolei uplasowała się na III miejscu open.To nie jedyny sukces w ostatnich dniach tej młodej zawodniczki ponieważ w ubiegły piątek wzięła udział w "Licealiada 2022"również na stadionie CKS Budowlani Częstochowa gdzie na dystansie 1500metrów zdobyła III miejsce open czym w znacznym stopniu przyczyniła się do zajęcia przez jej szkołę średnia III miejsca.

Źródło: Urząd Gminy Janów