Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Pomoc przy wypełnianiu wniosków obszarowych w 2021 roku

18 marca, 2021
Pomoc przy wypełnianiu wniosków obszarowych w 2021 roku

Pomoc przy wypełnianiu wniosków obszarowych w 2021 roku będzie udzielana w UG Janów, pokój 15. Od 15 marca do 17 maja w czwartek od 8:30 do 14:00.

Pomoc będzie udzielana zgodnie z Cennikiem ŚODR.
W celu wypełnienia wniosku należy przygotować hasło do logowania z roku poprzedniego lub w przypadku jego braku następujące dane:
- 8 ostatnich cyfr konta bankowego,
- kwotę ostatniego przelewu otrzymanego z ARiMR w 2020 r.

Doradca Rolny: Ewelina Łozińska-Beza – 515 275 901
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).