Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej

22 marca, 2016
Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl
W dniu 18 marca 2016 r. w Zespole Szkół w Złotym Potoku odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. W zawodach sportowych udział wzięły cztery drużyny : Gimnazjum w Witkowicach, Gimnazjum w Rudnikach, Zespół Szkół w Zrębicach, MDS SOKiS Janów. System rozgrywania meczy każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane były do 15 punktów. Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze, a wszystkie drużyny zaprezentowały piękną grę w siatkówkę.

ORGANIZATOR: Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie, WSPÓŁORGANIZATORZY: Zespół Szkół w Złotym Potoku, przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Częstochowie.

Miejsce

Zespół

Punkty

Sety

1

Gimnazjum Witkowice

12

6:1

2

Gimnazjum Rudniki

8

5:2

3

MDS SOKiS Janów

5

2:5

4

Zespół Szkół w Zrębicach

4

1:6

Skład drużyny z gimnazjum w Witkowicach: K. Urbańczyk, J. Klimas, M. Pluciński, K. Bartosik, B. Konieczny, K. Łysakowski, B. Tkaczyk, D. Wojtal opiekun pan Wojciech Wroński. Piłka statuetka dla najlepszego zawodnika Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej trafiła w ręce Jakuba Klimasa reprezentującego drużynę z gimnazjum w Witkowicach. Sprawozdanie sporządziła Emilia Szczepanek 22.03.2016r.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).