Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

PPJ ZAPRASZA NA BEZPŁATNE WARSZTATY W ZAKRESIE TWORZENIA OGRODÓW W SZKLE W GMINIE JANÓW

25 stycznia, 2022
PPJ ZAPRASZA NA BEZPŁATNE WARSZTATY W ZAKRESIE TWORZENIA OGRODÓW W SZKLE W GMINIE JANÓW

ppj logotypy.jpg

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury”(PPJ) zaprasza mieszkańców Gminy Janów na bezpłatne, dwugodzinne warsztaty w zakresie tworzenia ogrodów w szkle: 16 lutego 2022 r. (środa) godz. 14:00 w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu w Janowie, ul. Częstochowska 1, 42-253 Janów. Warsztaty poprowadzi wykwalifikowany prowadzący.

Celem warsztatów jest edukacja ekologiczna, inspirowanie do zakładania i obserwowania mikro ekosystemów.

Zgłoszenia na warsztaty w zakresie tworzenia ogrodów w szkle w SOKiS w Janowie mogą zostać dokonane zarówno drogą e-mailową na adres: biuro@jura-ppj.pl jak również telefoniczną (tel. do biura Stowarzyszenia PPJ- 34 327 89 43).

Dokonując zgłoszenia na warsztaty w zakresie tworzenia ogrodów w szkle w Janowie prosimy o podanie nr telefonu kontaktowego i informację, że zapisujecie się Państwo na warsztaty organizowane w gminie Janów.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (15 uczestników) o zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie decydowała kolejność dokonywanych zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty będą Państwo informowani na bieżąco.

Warsztaty będą prowadzone z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych (maseczki, rękawiczki, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja).

Stowarzyszenie PPJ zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów, o czym uczestnicy zostaną odpowiednio wcześnie powiadomieni.

Zapraszamy!
Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).