Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Rusza nowa linia komunikacyjna 119

08 lutego, 2024
Rusza nowa linia komunikacyjna 119

Szanowni mieszkańcy Gminy Janów, od 12 lutego uruchomiona zostaje nowa linia 119 komunikacji powiatowej relacji Drochlin - Przyrów - Janów - Olsztyn - Częstochowa, dworzec autobusowy.

Autobus będzie obsługiwał przystanki: w Śmiertnym Dębię – przy drodze wojewódzkiej DW 793, Janowie, Piasku i Skowronowie - wzdłuż drogi DK 46.

Autobusy będą kursować w dni nauki szkolnej. Linia obsługiwana będzie przez przewoźnika Jura-Bus z Żarek. Sprzedaż biletów miesięcznych odbywa się okresowo na przełomie miesiąca w kasie firmy na dworcu autobusowym w Częstochowie przy ul. Wolności 45/49 lub u kierowcy.

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny na https://www.komunikacjaczestochowska.pl

Nazwa plikuTyp plikuRozmiar plikuPobierz
Linia_119_RJ.pdf pdf592,47 KB PobierzGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).