Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Ruszy budowa sali gimnastycznej przy SP w Lusławicach

11 stycznia, 2024
Ruszy budowa sali gimnastycznej przy SP w Lusławicach

11 stycznia 2024. Wójt Gminy Janów Edward Moskalik przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Janów Małgorzaty Laskowskiej podpisali umowę której przedmiotem jest budowa dwuoddziałowego przedszkola oraz pełnowymiarowej Sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Lusławicach.

W zawarciu umowy uczestniczyli: Krzysztof Prokop właściciel AMB Budownictwo, Beata Kluczna Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lusławicach oraz Jarosław Zasuń  Kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju w Urzędzie Gminy Janów.

Zadanie współfinansowane jest z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

W trybie przeprowadzonego postępowania przetargowego jako wykonawcę wyłoniono firmę AMB Budownictwo Krzysztof Prokop.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).