Sobota, 16 października 2021r. | Imieniny: Gawla, Ambrozego
Pokaż menu

SP Piasek Mistrzem Powiatu Częstochowskiego

30 września, 2021
SP Piasek Mistrzem Powiatu Częstochowskiego

29 września na kompleksie sportowym im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Częstochowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Fantastyczny występ zanotowała sztafeta chłopców SP Piasek. Sztafeta biegała w składzie: Kamil Strzelczyk, Wiktor Walczyk, Dawid Mizgała, Jakub Miedziński, Kacper Karoń, Filip Tomzik i Jan Antoński.

Nasi uczniowie wygrali w sposób imponujący mając na mecie prawie 300 m. przewagę.

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).