Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Sprzedaż drewna opałowego

14 stycznia, 2022
Sprzedaż drewna opałowego

Gmina Janów ogłasza sprzedaż drewna opałowego średniowymiarowego z gatunku:

1. KLON- 3,01 m³
- w klasie S4 za cenę 135,30 zł brutto za m³

pozyskanego w wyniku usunięcia drzew z terenu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Janów, zgodnie z cennikiem detalicznym nr 2/2021 Nadleśniczego Nadleśnictwa Złoty Potok z dnia 9 lipca 2021 roku.

Osoby chętne, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z sekretariatem Urzędu Gminy tel. 34 3278 048 bądź Referatem Ochrony Środowiska pok. nr 5, tel. 34 3278-048 wew. 15

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).