Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Sukcesy Klubu Kabex na rozpoczęcie sezonu

15 kwietnia, 2024
Sukcesy Klubu Kabex na rozpoczęcie sezonu

Młodzi biegacze Klubu Kabex Podkowa Janów mocnym wejściem rozpoczęli sezon. Inauguracja nastąpiła 14 kwietnia w Żytnie.

Pięcioosobowa grupa w całości ukończyła starty na podium. Już w pierwszym biegu na dystansie 600 m drugie miejsce zajął Wojtek Mendakiewicz.

W kolejnych biegach też sięgaliśmy po sukcesy. W biegu dziewcząt na 800 m zwyciężyła Ola Pękala a drugie miejsce zajęła Lena Zych.

Na dystansie 1000 m na pierwszym miejscu wśród chłopców do mety przybiegł Filip Tomzik a na tym samym dystansie wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła Kinga Zych.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).