Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

Sukcesy LKS Podkowa Janów

19 grudnia, 2022
Sukcesy LKS Podkowa Janów

W pogoni za Mikołajem

4 grudnia 2022 roku w Katowicach odbyła się kolejna impreza z cyklu MK TEAM EVENTS - IX Bieg Mikołajkowy, gdzie nie zabrakło zawodników Podkowy Janów.

Po zaciętej rywalizacji wśród Mężczyzn wygrał Karol Stiller, natomiast trzecią lokatę zajął Grzegorz Sztanderski.

W rywalizacji Kobiet rywalki zdeklasowała Agnieszka Sosnowska, która wygrała z bardzo dużą przewagą.

10 stycznia odbędzie się wielka gala gdzie zostaną wręczone nagrody w Klasyfikacji GENERALNEJ, gdzie zawodnicy Podkowy będą grać pierwsze skrzypce.

Ekstremalne Zawody

17 grudnia 2022 roku w Myszkowie odbyła się Zimna Połówka, Ekstremalny Półmaraton.

Podczas tej imprezy na dystansie 11 kilometrów, rywalizowali również zawodnicy, którzy po zaciętej rywalizacji stanęli na podium:

  1. Karol Stiller I miejsce OPEN
  2. Grzegorz Sztanderski II miejsce OPEN

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).