Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Sukcesy w dobrych zawodach

18 sierpnia, 2023
Sukcesy w dobrych zawodach

2 sierpnia dużym sukcesem popisali się mieszkańcy naszej gminy w XXXI Biegu Abstynenta w Parzymiechach. Bieg o dobrej wymowie i z bardzo licznym udziałem ponad 300 uczestników z całej Polski.

Zawody doskonale rozpoczęły nasze biegaczki na dystansie 200 m zwyciężyła Nadia Janiszewska, a tuż za nią na drugim miejscu do mety dobiegła Natalia Smoleń. W biegu na 400 m drugie miejsce zajęła Ola Pękala, a czwarte Emilia Srokosz.

Na tym samym dystansie wśród chłopców wygrał Jan Antoński, a czwarty był Igor Grabowski.

W rywalizacji nordic walking na 5 km trasie wśród pań pierwsze miejsce wywalczyła Irena Pękala, a trzecie miejsce

zajęła Anna Srokosz. W klasyfikacji mężczyzn na trzecim miejscu  zawody ukończył Grzegorz Dors.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).