Niedziela, 3 grudnia 2023r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Targi Turystyczne „Globalnie” 2016 w Katowicach

21 marca, 2016
Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0 Pałac Raczyńskich - Janów - Marek Slusarczyk / Wikipedia / CC BY 3.0

Od 18 do 20 marca odbywały się Turystyczne Targi GLOBALNIE w Centrum Kongresowym w Katowicach. Swoje okazałe stoisko na Targach miała Śląska Organizacja Turystyczna. Dzięki jej uprzejmości mogliśmy promować naszą turystyczną gminę Janów na stoisku Związku Gmin Jurajskich, którego to Związku gmina Janów jest członkiem założycielem. Materiały promocyjne w postaci turystycznej mapy gminy Janów i planu imprez w naszej gminie rozchodziły się błyskawicznie wśród odwiedzających targi. W tym roku wyczerpał się już nakład map naszej gminy, dlatego postanowiliśmy wydać nową, uaktualnioną mapę turystyczną. Wydrukowana zostanie 6 kwietnia tak aby można ją było zaprezentować na Targach Turystycznych w Toruniu i Kielcach w dniach od 8 do 10 kwietnia 2016 r. Na Targach w Toruniu naszą mapę promować będzie Częstochowska Organizacja Turystyczna , a na Targach w Kielcach będziemy brać udział osobiście w związku z odbywającą się tam konferencją Sieci Najciekawszych Wsi w Polsce do której zaproszono wieś Złoty Potok.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).