Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

Umowa na budowę żłobka podpisana

28 września, 2023
Umowa na budowę żłobka podpisana

29 września 2023 r. Wójt Gminy Janów Edward Moskalik przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Janów Małgorzaty Laskowskiej podpisali umowę której przedmiotem jest budowa gminnego żłobka w Janowie.

Zadanie współfinansowane jest z Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch +” 2022-2029.

Zakres prac obejmie przebudowę wraz ze zmianą sposobu użytkowania pomieszczeń po małej sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej w Janowie na pomieszczenia żłobka wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie budynku zgodnie z jego przeznaczeniem.

W trybie przeprowadzonego postępowania przetargowego jako wykonawcę wyłoniono Zakład Remontowo-Budowlany „ULBUD” Grzegorz Stolarski z Częstochowy. 
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).