Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Uroczyste obchody Dnia Sołtysa

12 marca, 2024
Uroczyste obchody Dnia Sołtysa

11 marca 2024 r. w Centrum Usług Społecznościowych odbyło się spotkanie z Sołtysami Gminy Janów z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa.

Edward Moskalik Wójt Gminy Janów podziękował przybyłym Sołtysom za zaangażowanie, aktywną postawę oraz konsekwentne działania na rzecz lokalnej społeczności. Życzył pozytywnej energii i gotowości do stawiania czoła nowym wyzwaniom. Były także symboliczne upominki i dyplomy.

Spotkanie stało się także okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy, rozmowów o sprawach bieżących i pomysłach na kolejne lata.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).