Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Uroczyste ślubowanie nauczyciela mianowanego

29 sierpnia, 2023
Uroczyste ślubowanie nauczyciela mianowanego

29 sierpnia 2023 r. Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Lusławicach Aleksandra Synowiec złożyła w obecności Wójta Gminy Janów Edwarda Moskalika uroczyste ślubowanie w związku z nadaniem jej stopnia nauczyciela mianowanego.

Wójt Edward Moskalik po odebraniu od Pani Aleksandry Synowiec ślubowania wręczył jej akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Dla nauczycielki uzyskanie kolejnego stopnia awansu zawodowego to dalszy etap kariery zawodowej, stanowiący podsumowanie kilku lat pracy.

W uroczystości uczestniczyli również p.o. Kierownika Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Janowie Małgorzata Murgot oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lusławicach Beata Kluczna.

Wójt Edward Moskalik pogratulował osiągniętego sukcesu i podziękował za dotychczasową pracę z dziećmi i młodzieżą. Złożył również serdeczne życzenia w realizacji dalszych planów zawodowych oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu nauczyciela.
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).